TUZLA’DAKİ YENİ YERİMİZDE HİZMETE DEVAM EDİYORUZ!

Müşteri memnuniyeti ilkesinden ayrılmadan 35 yıldır sizin için çalışmaya ve büyümeye devam ediyoruz.
 
1978 yılında sektörün merkezi sayılan Tahtakale’de kuruluşu gerçekleştirilen Saraç Teknik Hırdavat, kuruluşundan günümüze, her gün gelişen bünyesi ve yükselen grafiğiyle bugün ülkemizin en etkin hırdavat dağıtım ve pazarlama şirketi haline gelmiştir.

1994 ve 1998’de, kadro ve kurumsal yapının yeniden organizasyonu yapılarak, yeni hedefler belirlenmiş ve bu yeni organizasyon yapısının getirdiği bir ihtiyaç olarak modern bir iş yeri gereksinimi ortaya çıkmıştır. Bu düşünceyle Küçükpazar’da faaliyetlerini sürdüren Saraç Teknik Hırdavat, 1998’de Saraç Teknik Hırdavat İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. kuruluşuyla yeni kurumsal kimliğini kazanarak ihtiyaç duyduğu modern iş merkezine Samandıra’da geçmiştir. 2007 yılında firmamız yeni bir yapılanma içine girmiş ve çalışmalarına devam etmiştir.

2012 yılında Tuzla’da yapımı biten 8.000 m2 kapalı alana sahip yeni yerine geçen Saraç Teknik, modern araçgereç donanımı ve bilgisayar entegrasyonu yanında, deneyimli yöneticileri, bilgi ve tecrübe performansı yüksek 50 civarında personeli, 15 satış sorumlusu, 20 araç, 10.000 kalem ürün çeşidi ve 2.000’in üzerinde müşteri potansiyeli ile ülke düzeyinde etkinliklerini sürdürmektedir.